Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


HappyDog - tai didžiausias spindulėlis jums, bei jūsų keturkojams. :)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Administratorių kabinetas.

Go down 
+2
Viltė.
Paulla.
6 posters
AutoriusPranešimas
Paulla.
Šunyno administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-04-27

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyTr. 04 27, 2011 5:54 pm

Administratorių kabinetas. 3bbae92bf91532e06f8f35203d341255273
Administracijos kabineto durys visada yra atviros ir laukia visų. Čia galite užeiti pasiteirauti ko nors, arba pranešti, kad išvykstate ir negalėsite pasirūpinti savo keturkojais draugais. Mes Jūsų visada lauksim ir visada esam pasiruošę Jums padėti ištikus bėdai.

Atgal į viršų Go down
https://happydog.forumlt.com
Viltė.
Šunyno raštininkė
Viltė.


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-05-22

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyKv. 06 23, 2011 1:28 pm

Sveiki, atsiprašau kad čia rašau, bet nežinojau kur daugiau. :) Norėjau paklausti, art galėtumėm mes su Diana15 gauti privačią gyvenvietę taip pat?
Atgal į viršų Go down
Apple.

Apple.


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2011-04-27
Age : 26
Miestas : Kaunas.

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyKv. 06 23, 2011 1:35 pm

Jaigu bus 5 šunys tada taip.
Atgal į viršų Go down
Diana.
Stilistė
Diana.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2011-06-10

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyPen. 06 24, 2011 1:44 pm

Viso penki šunys, ar po penkis? P.s. koks limitas?
Atgal į viršų Go down
Apple.

Apple.


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2011-04-27
Age : 26
Miestas : Kaunas.

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptySk. 06 26, 2011 2:12 pm

Gyvenvietėje turi būti mažiausiai penki keturkojai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptySk. 06 26, 2011 8:30 pm

Ryt,poryt ir užporyt prisijungsiu laaabai retai arba išvis neprisijungsiu.
Atgal į viršų Go down
Apple.

Apple.


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2011-04-27
Age : 26
Miestas : Kaunas.

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyPir. 06 27, 2011 8:57 am

Supratome.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Šunyno administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-04-27

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyPir. 06 27, 2011 9:59 am

Atsiprašau, bet pamiršau pranešti, kad Agility etapinių varžybų startinis mokesti 2 000Lt (vieno etapo suma). Nuo visų dalyvių sąskaitų bus numinusuoti pinigai ir pridėti prie šunyno sąskaitos.
Atgal į viršų Go down
https://happydog.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyPir. 06 27, 2011 12:49 pm

Trinkit mane,Lucy aš kai grįšiu namo išregistruosiu. Kolkas padėkit į sandeliuką, viso buvo malonu su kai kuriais iš jūsų bendrauti.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Šunyno administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-04-27

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyPir. 06 27, 2011 1:38 pm

Gaila, iki pasimatymo, tik būtų malonu, kad rašytum be klaidų, kad ir paskutinę dieną. :)
Atgal į viršų Go down
https://happydog.forumlt.com
Paulla.
Šunyno administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-04-27

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyAntr. 07 05, 2011 6:26 pm

Pranešu, jog iš administratorių gretų pasišalina Apple. Labai gaila, bet jei sėkmės kitame šunyne. :)
Atgal į viršų Go down
https://happydog.forumlt.com
Paulla.
Šunyno administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-04-27

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyTr. 07 06, 2011 7:19 am

Taigi taigi, HappyDog virtualus šunynas šiek tiek atsinaujino. Atsirado dvi naujovės kaip people zone ir šunų sporto klubai, tikėkimės visa tai jums patiks ir tiks. :)
Atgal į viršų Go down
https://happydog.forumlt.com
Raelynne

Raelynne


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2011-06-15

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyTr. 07 06, 2011 10:38 am

Gražiai pasikeitėt :)
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Šunyno administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-04-27

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyTr. 07 06, 2011 10:50 am

Ačiū. ;*
Atgal į viršų Go down
https://happydog.forumlt.com
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2011-05-20

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyPir. 07 11, 2011 9:35 pm

Išvažuoju į ligoninia
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Šunyno administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-04-27

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptySk. 08 28, 2011 5:07 am

Pastarosiomis savaitėmis pastebėjau, kad labai apniuko virtualus pasaulis, ypač šunynai. Vis galvojau ką padaryti ir kaip padaryti, kad HappyDog ir toliau gyvuotų, bet nieko nesugalvojus, na sugalvojus ir įvykdžius kelis norus lankomumas nepasikeitė. :S Todėl nusprendžiau, kad HappyDog užsidaro ir po savaitės, o gal net ir anksčiau atsidarys kitas šunynas, bet dėl jo dar neprižadu, nes yra du šunynai kurie vis dar gyvuoja. :) Šis šunynas paskutinį kartą palinki jums didžiausios sėkmės ir atsisveikina su liūdesiu, nes mes neįstengėme jame lankytis.

AČIŪ už dėmesį, administracija.
Atgal į viršų Go down
https://happydog.forumlt.com
Viltė.
Šunyno raštininkė
Viltė.


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-05-22

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptySk. 08 28, 2011 7:52 pm

Labai gaila, kad taip nusprendėte. Nregi nenorėjote palaukti mokslo metų pradžios? Manau, viskas būtų grįžę į vietas ir šunynas atsigautų... :asd:
Atgal į viršų Go down
Apple.

Apple.


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2011-04-27
Age : 26
Miestas : Kaunas.

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyPir. 08 29, 2011 7:53 pm

Man labai trūko parodų ir varžybų, bet sutinku su Vilte kad reikėjo palaukti Rugsėjo pirmos. Labai gaila kad mano vienas iš mylimiausių šunynų užsidaro.
Atgal į viršų Go down
Slaptukė

Slaptukė


Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2011-05-20

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyPir. 08 29, 2011 8:03 pm

Na o mano nuomonė kitokia.
Kolkas uždarykite šunyna,paskui rugsėji sugalvojus kokių renginių ir onš jį vėl atidaryti,taip būtų geriausia mano atžvilgiu.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Šunyno raštininkė
Viltė.


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-05-22

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyKv. 09 01, 2011 6:49 pm

Laibai atsiprašau kad šitai pasireikšiu, gal kiek šiurkštokai...

JŪS NEGALITE UŽDARYTI ŠITO ŠUNYNO. Bad Tiesiog negalima, jis vienas iš geriausių, nuostabiausių ir šilčiausių mano kada būtų. hug Jis nuostabus, vienintelis į kurį noriai ir šiltai eidavau ir jame dalyvaudavau. Čia stovi visi mano šunys, administratoriai ir chebra tiesiog nuostabūs. I don`t no Ką dar galiu pasakyt, kad neuždarytumėt jo? :asd: Aš prisidėsiu prie ko tik reikia ir vedžiosiu šunis bei dalyvausiu veikloje, jei tik šis šunynas išgyvens šį laikotarpį. Jis PATS GERIAUSIAS.. L

(P.s. Gal kiep per daug paatviravau, bet manau, šis šunynas tikrai turi išlikti ir gyvuoti toliau, tad dar kartą atsiprašau už savo atvirą nuomonę. :asd: )
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Šunyno administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-04-27

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyPen. 09 09, 2011 7:10 pm

Labai smagu girdėti jūsų šiuos žodžius, bet aš nemanau, kad šis šunynas dar išsilaikys kiek ilgiau, žinoma gaila, bet nieko nepadarysi. Aš kažkaip nenoriu keisti savo nuomonės, nebent ką nors naujo sugalvosiu, bet tiesiog nėra jokio noro ką nors galvoti kaip atsiverti Happydog puslapį ir jokių naujų žinučių, tai tokiu atveju jį gaivinti yra beviltiška. ;///
Atgal į viršų Go down
https://happydog.forumlt.com
Viltė.
Šunyno raštininkė
Viltė.


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-05-22

Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. EmptyŠt. 09 10, 2011 7:15 am

Suprantu, bet jei niekas, nei aš nei tu, Paulla, nebūsim aktyvios ir negyvinsim šunyno, suprask, nieko ir nebus. Juk pradžią reikia padaryt patieks, kad kiti ją tęstų. Aš manau, kad reika luktelėt, kol atsigaus vš, organizuot veiklą, judint šunis ir platint naujienas apie Happy Dog'ą. Kaip bus-taip, bet pabandyt juk visada verta. hug
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Administratorių kabinetas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorių kabinetas.   Administratorių kabinetas. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Administratorių kabinetas.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Administracijos kabinetas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svarbūs duomenys-
Pereiti į: