Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


HappyDog - tai didžiausias spindulėlis jums, bei jūsų keturkojams. :)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Zeus (patinas)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Viltė.
Šunyno raštininkė
Viltė.


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-05-22

Zeus (patinas)  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Zeus (patinas)    Zeus (patinas)  EmptyPen. 06 10, 2011 10:59 am

Zeus (patinas)  Zeusl




Zeus


::Savininkė Vilte80
:: Zeus
:: Sibiro haskis
:: 5 metų.
:: Priklauso man nuo: 2011 03 10


Zeus- Nuostabiausiais kompanjonas pasaulyje. Jis ištikimas, draugiškas mėgsta dėmesį. Turėjęs problemų su koja ir buvo operuotas vienos kojos sanarys ir idėtas metalinis (taip sakant keistas), tačiau šuo puikiai vaikšto, yra judrus ) ir be galo šaunus. Jis mano pirmas ir kolkas pats geriausias.

Zeus (patinas)  Zeus5yo



Atgal į viršų Go down
Viltė.
Šunyno raštininkė
Viltė.


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-05-22

Zeus (patinas)  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zeus (patinas)    Zeus (patinas)  EmptyPen. 06 10, 2011 2:51 pm

Ateinu pas savo mažulį. Jis ramiai žvilgteli į mane ir nesusipratęs nusisuka. - Na ką, Zeusai, važiuosim namučiu.- Prisegu jam pavadėlį ir sunkiai nusitempiu į automobilį. Šuo nenori palikti savo senesnių namų, tačiau greitai supranta, jog tai neišvengiama. Važiodami automobiliu mes abu tylime, jis žiūri pro langą. Atvažiavę, šuo neparodo nė menkiausio dėmesio nauja vieta, nors ir toli gražu nebuvo tobulas jo gyvenimas šiurkščių šeimininkų rankose. Tačiau šuo juos vistiek mylėjo. Prisegusi pavadėlį, išsitempiu šunį iš mašinos ir nusivedu jį link namo. - Na, nors dabar šiek tiek domiesi nauju savo kiemu. :D
Nusivedusi saviškį grizlį nusegu pavadėlį ir nuvedu jį prie jo gulto, o pati nueinu atsinešti sauso šunų maisto ir šviežio vandens. Gryžusi su gardėsiais, šunį randu gulintį ne lovoje, o palei duris, pro kurias jį įsivedžiau.-Ojojoj, nebus mums lengva, Zeus'ai. Nueinu paglostau šunį, pakeliu nuo grindų ir nusivedu prie sofos, kur atsisėdu ir imu glamonėti, kasyti, glostyti savo naująjį draugą. Jam rodos tai visai patiko. Jaučiu kaip mane užkariauja snaudulys ir aš užlūštu. Atsikeliu saulei besileidžiant, ir mano dideliam džiaugsmui, šuo miega ant grindų savo galvytę pasidėjęs ant mano kojų. Ot džiauksmas, pagalvoju. Vakare išvedu šunelį į kiemą išsireikalauti, ir šiek tiek abiem prasiblaškyti. Vakaras ramus, mano džiaugsmui be kaukimų ir pan. Ryte pabudusi šunį randu gulintį ne savo gulte, o prie mano lovos.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Šunyno administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-04-27

Zeus (patinas)  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zeus (patinas)    Zeus (patinas)  EmptyŠt. 06 18, 2011 6:25 am

LAIKINOS VETERINARĖS APSILANKYMAS:

Profilaktinė apžiūra:
Šuo paskiepytas nuo visų plintančių ligų - šuo sveikas.
Sušerti vitaminai nuo kirmėlių - šuo sveikas.

Veterinarė : Paulla.

L E I D I M A S * D A L Y V A U T I * V A R Ž Y B O S E :
* leidimas duotas
Atgal į viršų Go down
https://happydog.forumlt.com
Paulla.
Šunyno administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-04-27

Zeus (patinas)  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zeus (patinas)    Zeus (patinas)  EmptyAntr. 07 05, 2011 6:18 pm

! Įspėjame, jei per šią savaitę šunelis bus neprajudintas, mes jį atimsim.
Atgal į viršų Go down
https://happydog.forumlt.com
Viltė.
Šunyno raštininkė
Viltė.


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-05-22

Zeus (patinas)  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zeus (patinas)    Zeus (patinas)  EmptyKv. 07 07, 2011 8:05 am

Ateinu pas savo Zeusą į kambarį. Jis linksmai leakuodamas atbėga manęs pasitikti. Iškišęs liežuvį prisiglaudžia prie manęs ir palaižo man rankas.- Sveiks mažiau, kaip laikais? Senokai nesimatėm, atleisk. :asd: Pasiilgau.-suburbu jam. Pripildau jau tuščią dubenėlį ir nueinu pasiimti pavadėlio. išeiname pasivaikščioti į parką.

* * * * * * *
Po gerų dviejų valandų gryžtame pavargę. Paglostau savo zuikiui snukutį duodu skanuką ir nuimu ankaklį. - Iki rytojaus, mažiau.pasimatysime ryt. Tu mano šaunuolis. hug Tyliai uždarau kambario duris ir girdžiu kaip mano mažius atsigula į savo gultą.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Šunyno raštininkė
Viltė.


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-05-22

Zeus (patinas)  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zeus (patinas)    Zeus (patinas)  EmptyKv. 08 18, 2011 10:37 am

Atpėdinu pas savo gražuolį mėlynakį į kambarį ir susiradus prisegu jam pavadėlį. Šiandien jis siaus su kitais šunimis kieme.

Spoiler:

Grįžę abu drėbiamės at sofos. Pagulėjus kelias minutes priverčiu kūną judėti ir nusegu pavadėlį savo ciūiui nuo antkaklio ir padedu į vietą. Paglostau, pagiriu jį ir lėtai iškėblinu iš kambario. Palieku Zeus'ą ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Zeus (patinas)  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zeus (patinas)    Zeus (patinas)  Empty

Atgal į viršų Go down
 
Zeus (patinas)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Hudson (patinas)
» Marlis (patinas)
» King III (patinas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viltės ir Dianos gyvenvietė-
Pereiti į: