Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


HappyDog - tai didžiausias spindulėlis jums, bei jūsų keturkojams. :)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Diana.
Stilistė
Diana.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2011-06-10

Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15)   Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) EmptyŠt. 06 18, 2011 9:54 pm

Atėjau pasiimti savo naujosios augintinės. Ji pirmiausia šiek tiek suglumo, bet po to pribėgo prie manęs vizigindama uodegą.
- Sveika, mažule. Kaip laikais? Važiuosim namučiu. hug
Prisegu pavadėlį, atsisveikinu su senaisiais šeimininkais ir padėkoju jiems. Įsiropščiame į mano tanką ir prisegu savo bičiulę. - Na, tikėkimės tau patiks keliauti.-burtbteliu sau po nosimi glostydama jos švelnų snukutį.
Po geros penkiolikos minučių mes pasiekiame mūsų namučius, ir Jaim'ė linksmai suvizgina uodegą. Atidarau keleivio dureles ir paleidžiu šunį. Ji iššoka iš automobilio ir nubėga apuostyti pievelės ir namo. Viską sutvarkiusi automobilyje, ir paėmusi jos daiktus patraukiu keliuku link Jaim'ės. Ji supranta, jog einu jos ir atbėga. Kartu nueiname į namą ir aš nuvedu ją prie jos guolio ir dubbenėlių, kuriuos vos tik parodžius šuniui vietą, pripildau sklidinai. Ji nesiima iškart už maisto tvarkymo, bet apuosto savo gultą ir atsigula į jį. - Na pasimatysime rytoj, meile tu mano.- pakšteliu aš jai į snukutį, paglostau ir tyliai išeinu iš kambario.
Atgal į viršų Go down
Apple.

Apple.


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2011-04-27
Age : 26
Miestas : Kaunas.

Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15)   Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) EmptyAntr. 07 05, 2011 6:11 pm

! Įspėjame, jei per šią savaitę šunelis bus neprajudintas, mes jį atimsim.
Atgal į viršų Go down
Diana.
Stilistė
Diana.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2011-06-10

Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15)   Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) EmptyKv. 07 07, 2011 5:17 pm

Ateinu pas savo augintinę. Ji pasižiūri į mane tada į tuščią savo bliūdelį. - Sveikutė, ak, tuoj pripildysiu, neliūdėk.-pašneku su ja.
Atlikus darbelį aš nueinu tiesiai iki mūsų daiktų ir paimu juos. Užsegu mažulei antkaklį ir pavadėlį ir išsivedu lauk. Nueiname gražiu takeliu nuo mūsų namų. Jaučiuosi taip smagiai. kad ir vėl esu čia su savo James. ''Pasiilgau jos'' pagalvoju ir monotoniškai atsegu jai pavadėlį. Paainame dar kiek ir apsisukame link namų. Gryžtame po valandos ir James atrodo visiškai neišsekus. Paglostau ją, duodu skanėstą ir nusegu visas šmutkes ir padedu į vietą. - Šaunuolė, ačiū už nuostabų vakarą.
Tyliai išeinu iš kambario laukdama naujos dienos.
Atgal į viršų Go down
Apple.

Apple.


Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2011-04-27
Age : 26
Miestas : Kaunas.

Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15)   Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) EmptySk. 07 24, 2011 7:51 pm

Prajudink šunelį. Turi savaitę laiko. Jei ne jis bus atimtas.
Atgal į viršų Go down
Diana.
Stilistė
Diana.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2011-06-10

Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15)   Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) EmptyPir. 07 25, 2011 7:48 pm

Ateinu pas savo mergaitę.- Sveika, mažule. Kaip laikais?
Ji suvizgina uodega ir nubėgusi prie spintelės bando ją atidaryti. Aš nueinu ir padedu savo draugužei. Ji greit įkiša nosį vidun ir bėga tekina prie durų su antkakliu ir pavadėliu nasruose. -Gerai, mergyt. Eisim pažaist. inlove
Uždėjusi antkaklį, prisegu pavadėįlį ir išeiname į lauką. Apeiname savo sodelį ir išeiname į gatvę. Pereiname šaligatviu ir nueiname žaidimų pievos link.

* * * *
Po valandos grįžtame pavargę. Paglostau savo mergytę, jau tupinčią prie bliūdelio ir laukiančią vandens papildymo. Paduodu jai vandens ir nusegu antkaklį su pavadėliu ir sukišu į spintelę. Duodu skanėstą ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Šunyno raštininkė
Viltė.


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-05-22

Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15)   Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) EmptyKv. 08 18, 2011 10:27 am

Ateinu pas Dianos mažylę ir surandu jos pavadėlį. Nusprrendėm, kad šiandien visi mūsų šunys pasiaus kartu. Prisegu James pavadėlį ir išsivedu ją iki kitų šunų kambarių.

Spoiler:

Grįžus paglostau draugės šunį, nusegu avadėlį ir pripildžius vandens palieku ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Šunyno raštininkė
Viltė.


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-05-22

Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15)   Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) EmptyKv. 09 01, 2011 6:40 pm

Šį šunelį bent kolkas perleido man Diana, tad kolkas aš juo rūpinsiuos. :) Žinoma, jei Paulla sutinka.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15)   Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Felicity's Diamond Jim (Sav. Diana15)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viltės ir Dianos gyvenvietė-
Pereiti į: